Kadra

Paulina Czarnota (nauczyciel angielskiego, metodyk)

Nauczyciel j. angielskiego. Absolwentka Instytutu Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Lingwistyki Stosowanej – specjalność tłumaczeniowa. W ostatnich latach pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w szkołach prywatnych. Prowadziła również kursy z zakresu specjalistycznego języka angielskiego. Jej pasją jest metodyka j. angielskiego, w której nieustannie doskonali swój warsztat.

Na swoich lekcjach wykorzystuje różne metody i techniki, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dzieci. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości i i inspiruje do działania. Prywatnie żona i mama Zosi

Mariusz  Gruca (native speaker j.angielskiego)

Mariusz  przeprowadził się do Polski w czerwcu 2018 roku.  W USA mieszkał w stanie New Jersey, gdzie prowadził własne przedsiębiorstwo. Absolwent Montclair State University.  Jego hobby to podróżowanie i sporty samochodowe. Wakacje spędził zwiedzając Europę z żona i dwójka dzieci. Interesuje się metodyką nauczania języka angielskiego.

Ayla Gruca (native speaker j.angielskiego)

Ayla z rodziną przeprowadziła się do Polski w czerwcu 2018 roku. Uczęszczała do Art Institute of NYC, na kierunku design and merchandising.Mieszkała w New Jersey, gdzie przez 10 lat prowadziła własne przedsiębiorstwo, a także prowadziła zajęcia  atletyki. Posiada kwalifikacje ‘Doula’, osoby towarzyszącej kobietom ciężarnym. Lubi być kreatywna i spędzać czas z rodzina .

 

Hanna Gilarska (balet)
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu oraz Wyższych Studiów Pedagogicznych WSP TWP w Warszawie.
Dzięki dziewięcioletniej nauce w w/w szkole zdobyła doświadczenie w różnych technikach tańca m.in. w tańcu klasycznym, współczesnym, ludowym.
Już od najmłodszych lat uczęszczała na gimnastykę artystyczną. Taniec stał się jej pasją. Przez 13 lat pracowała w jednym z warszawskich teatrów.
Od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe, przekazując cały dorobek artystyczny i zdobyte doświadczenie sceniczne najmłodszym. Praca z dziećmi daje jej dużą satysfakcje.
Prowadzi dla dzieci zajęcia baletowe, z tańca oraz gimnastyki korekcyjnej.