Kadra

Paulina Czarnota (nauczyciel j.angielskiego, metodyk)

Nauczyciel j. angielskiego. Absolwentka Instytutu Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Lingwistyki Stosowanej – specjalność tłumaczeniowa. W ostatnich latach pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w szkołach prywatnych. Prowadziła również kursy z zakresu specjalistycznego języka angielskiego. Jej pasją jest metodyka j. angielskiego, w której nieustannie doskonali swój warsztat.

Na swoich lekcjach wykorzystuje różne metody i techniki, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dzieci. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości i i inspiruje do działania. Prywatnie żona i mama.

 

Mariusz  Gruca (native speaker j.angielskiego)

Mariusz  przeprowadził się do Polski w czerwcu 2018 roku.  W USA mieszkał w stanie New Jersey, gdzie prowadził własne przedsiębiorstwo. Absolwent Montclair State University.  Jego hobby to podróżowanie i sporty samochodowe. Wakacje spędził zwiedzając Europę z żona i dwójka dzieci. Interesuje się metodyką nauczania języka angielskiego.

 

Agnieszka Migut (nauczyciel języka angielskiego)

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku filologia angielska. Prowadzi kursy General English, Business English oraz zajęcia specjalistyczne w szkołach językowych i firmach. Pracuje ze słuchaczami na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczy grupy dziecięce, młodzież oraz osoby dorosłe.

To co robi daje jej niezmiernie dużo radości i satysfakcji. Kontakt z druga osobą jest dla niej kluczem i to on sprawia, że mówienie w języku obcym staje się coraz łatwiejsze i sprawia tyle przyjemności.

Prywatnie podróże oprócz języków to jej druga pasja, a lista miejsc do zobaczenia chyba nigdy się nie kończy.

 

Danuta Bellaby (” muzyczny angielski “, przedszkola )

Lektor angielskiego z ponad 20 letnim stażem. Uczy słuchaczy w każdym wieku ( od żłobka do późnej dorosłości) i jest przekonana, że nauka może być radością i przyjemnością.

Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego oraz Szkoły Muzycznej II stopnia w Warszawie w klasie gitary klasycznej. Uczestniczka licznych szkoleń, zjazdów i prelekcji doskonalących warsztat nauczycielski oraz tłumaczeniowy.

Wykształcenie muzyczne wykorzystuje w pracy z najmłodszymi, gdzie rytm i melodia nowego języka niejako w sposób naturalny wsącza się do chłonnych młodych umysłów. Kładzie szczególny nacisk na odpowiednią wymowę i komunikację kontekstową.

Prywatnie żona rodowitego Anglika i mama dwójki studentów.

 

Helena Kolczyńska (język angielski)

Studentka Management and Artificial Inteligence w Warszawie i absolwentka British School of Warsaw gdzie zdała Maturę międzynarodową. Lektorka angielskiego ze świeżym i wyrozumiałym podejściem do ucznia. Żywiołowa osoba, dokładająca wszelkich starań by kurs był efektywną przyjemnością. Nauczycielka  ze spontanicznym podejściem do nauki języka.  Pasjonuje się sportem, sztuką oraz rozwojem osobistym.

 

 

Joanna Twardowska (język angielski)

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie -Skłodowskiej w Lublinie, a także Przygotowania pedagogicznego do nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Zanim rozpoczęła pracę w zawodzie lektora, pracowała jako wychowawca grupy
przedszkolnej. Od kilku lat prowadzi zajęcia językowe w wielu stołecznych przedszkolach i żłobkach, a także szkołach językowych. Stale poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach metodycznych, takich jak między innymi: Edukids & teens czy też szkolenia Edunation.
W nauce dzieci stawia na zabawę, komunikację oraz dobrą atmosferę, tak aby uczniowie wychodzili z zajęć z uśmiechem na twarzy! Prywatnie pasjonatka squasha, siatkówki i dobrej literatury.

 

Hanna Gilarska (balet)

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu oraz Wyższych Studiów Pedagogicznych WSP TWP w Warszawie.

Dzięki dziewięcioletniej nauce w w/w szkole zdobyła doświadczenie w różnych technikach tańca m.in. w tańcu klasycznym, współczesnym, ludowym.

Już od najmłodszych lat uczęszczała na gimnastykę artystyczną. Taniec stał się jej pasją. Przez 13 lat pracowała w jednym z warszawskich teatrów.

Od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe, przekazując cały dorobek artystyczny i zdobyte doświadczenie sceniczne najmłodszym. Praca z dziećmi daje jej dużą satysfakcje.

Prowadzi dla dzieci zajęcia baletowe, z tańca oraz gimnastyki korekcyjnej.

 

Agnieszka Biedrzycka (balet, zajęcia taneczne, z elementami gimnastyki ogólnorozwojowej)

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Jako zawodowa tancerka związana przez wiele lat z Teatrem Syrena w Warszawie, współpracowała z niemieckim Hansa Park Theater i grupami estradowymi na scenach polskich i zagranicznych. Od 1998 roku jest instruktorem fitness, od 2000 prowadzi autorski program zajęć baletowych dla dzieci, współpracując z placówkami przedszkolnymi, szkolnymi, ośrodkami kultury.
Ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, to wielka pasja i przyjemność ze współpracy z najmłodszymi.

 

Karolina Zajączkowska (język hiszpański )

Nauczyciel języka hiszpańskiego. Absolwentka Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Magister filologii iberyjskiej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jej pasją, poza nauczaniem i doskonaleniem swoich umiejętności językowych z hiszpańskiego i portugalskiego, jest psychologia kliniczna, literatura oraz muzyka klasyczna. Od roku akademickiego 2020/2021 rozpoczyna studia podyplomowe z zakresu dydaktyki języka hiszpańskiego.

 

Łukasz Babik (język hiszpański) 

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym , żłobkowym i wczesnoszkolnym. W meksykańskim Puerto Escondido uczył w przedszkolu języka angielskiego. W hiszpańskim mieście La Coruña pracował jako nauczyciel pomocniczy dla dzieci w wieku 6-11 lat. Ma również doświadczenie w pracy z polskimi dziećmi. Pracował na stanowisku wychowawcy przedszkolnego z językiem hiszpańskim w Warszawie. Pierwszy jego doświadczeniem w pracy z przedszkolakami i maluchami był teatr dla dzieci. Obecnie zajmuje się nauka języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym w warszawskich placówkach.

 

 

Renard Gilles (język francuski)

Native speaker języka francuskiego.  Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Nauczyciel prywatnych szkól w Polsce i Francji.  Absolwent  PWSFTViT w Łodzi. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe oraz teatralne dla przedszkolaków.

 

Karolina Krawczyk (rytmika)

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im.prof. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim, Ogólnokształcącego Liceum Muzycznego w Lutomiersku oraz Studiów na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na UJD w Częstochowie.

Dzięki nauce w szkole muzycznej oraz uczelni wyższej zdobyłam umiejętności gry na instrumentach takich jak flet poprzeczny, fortepian, gitara klasyczna.

Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat, stała się nierozłączną częścią życia. Praca z dziećmi sprawia jej  dużo radości i przyjemności.

 

Weronika Raczyńska (logopeda)

logopeda ogólny i kliniczny, z doświadczeniem w pracy z dziećmi już od wieku niemowlęcego.  W swojej pracy zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, uwielbia pracę z maluchami, praktyk terapii miofunkcjonalnej.  Swoją wiedzę stale poszerza na licznych szkoleniach i webinarach.